ICQ DARBETR.COM | Official Group
Founder ICQ: @Grower

Ücretsiz Üyelik

Üyelik Paketleri
Üyelik Tipi Kullanıcı grubu Üyelik Süresi
Üyelik Aktifleştirme

  1. Foruma kayıt olduktan sonra içeriklerden yararlanabilmek için 7 gün içinde üyelik aktifleştirme paketini bitcoin ödeme yöntemiyle satın almanız gerekmektedir.

  2. Aksi takdirde hiç bir içerikten yararlanamaz forum ayrıcalıklarını kullanamazsınız.

  3. Kripto ödeme yöntemlerinden bitcoin ve dogecoin, tether ve diğerlerinide kullanabilirsiniz.

  4. DİKKAT: üyelik kaydınızı tamamlamak ve üyeliğinizi aktif etmek için 7 gün süreniz vardır, aksi takdirde sistem üyelik başvurunuzu süre sonunda otomatik silecektir.

  5. İLETİŞİM ICQ: Grower

Aktif Üye Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.

DARBETR MİHENK TAŞLARI
DT 2005 yılında Hacking/Security üzerine kurulmuş, ve bu alanda çeşitli hackerlar bünyesinden çıkarmayı başarmış yine aynı dönemlerde, uluslararası ve Türk devleti karşıtı illegal oluşumlara yaptığı hacking saldırılarıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmuştur. Bugün günümüzde çeşitli saldırı ve yıpratma girişimlerine rağmen halen varlığını sürdüren DT, Hacker Akademisi Apoleti'nin yanına yine Türkiye'yi profesyonel anlamda ilk ve tek Carder Akademisi ilede tanıştırmıştır. Halen bünyesinden yetiştirdiği ve yetiştirmeye devam ettiği Profesyonel Carder'lar, son yıllarda çeşitli operasyonlarla adından söz ettirmiş yine carding alemine damgasını vurmuştur. Türk carding alanında öncü olmaya, yenilikler yapmaya ve farklılık yaratmaya devam etmektedir. DT Uluslararası carding platformlarınca Türkçe Cardingin adresi olarak tasdik edilmiştir. UYARI: DT Platformlarına üyelikler kontrollü dür, her üye başvurusu yöneticiler tarafından kontrol edilip, uygun görülmesi durumunda onaylanır. DarbeTR.Com Devletine ve Milletine bağlı Milliyetçi-Devletçi çizgisinden hiç bir zaman sapmamış, hiç bir karşılık beklemeden yetenekli kadrosuyla Devletine ve Milletine hizmet etmeye devam etmiş ve halende devam etmektedir! UYARI: DarbeTR.Com üzerinden yayınlanan içeriklerin kontrolü talep üzerine gerçekleştirilip, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Aykırı içerik bildirim ve tespitinde gerekli yaptırım uygulanıp, yayından kaldırılarak, sorumlulara forum üzerinden gerekli uyarılar/yaptırımlar sağlanacaktır! Yasalara aykırı içerik tespiti halinde bizimle irtibata geçiniz ŞİKAYET:mail:growertr@gmail.com

OUR PARTNERS & FRIENDS

DARBETR