DARKNET SEKTÖRLER. DARKNET İLANLAR. UNDERGROUND TRADE    Buy Me A Coffee


El Dranz Saha Servisi
Üyelik Paketleri
Üyelik Tipi Kullanıcı grubu Üyelik Süresi
GHOST
GHOST PREMIUM üyelik ile GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır, premium paylaşımlar ve premium avantajlardan yararlanırsınız.
Escrow hizmetinden %10 komisyon oranı ile yararlanır.
SINIRSIZ GHOST PREMIUM: $200
GHOST Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
DRAGON
DRAGON PREMIUM üyelik ile GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır, premium paylaşımlar ve premium avantajlardan yararlanırsınız.
Escrow hizmetinden %10 komisyon oranı ile yararlanır.
SINIRSIZ DRAGON PREMIUM: $230
DRAGON Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
EMPEROR
EMPEROR PREMIUM üyelik ile GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır, premium paylaşımlar ve premium avantajlardan yararlanırsınız.
Escrow hizmetinden %10 komisyon oranı ile yararlanır.
SINIRSIZ EMPEROR PREMIUM: $260
EMPEROR Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
SPECIAL
SPECIAL VENDOR üyelik sayesinde özel üye statüsü elde eder, dilediğiniz ticaretleri gerçekleştirebilirsiniz, yönetim ile 7/24 irtibatta kalarak,
operasyon ve girişimleriniz de canlı destek alabilirsiniz. GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır, premium paylaşımlar ve premium avantajlardan yararlanırsınız.
Forumda özel satıcı rütbesine sahip olur, dilediğiniz kategoride, satış ilanları açabilir, üyelerle belirlediğiniz şartlarda ticaret yapabilme yetkisine sahip olursunuz.
SINIRSIZ SPECIAL VENDOR: $1000
SPECIAL Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
VERIFIED
VERIFIED ACCOUNT üyelik ile üyeliğinizi yönetim onaylı hale getirebilir, ticari ilanlarınızı onaylı satıcı statüsün de güvenli hale getirebilirsiniz, yönetim ile 7/24 irtibatta kalarak,
operasyon ve girişimleriniz de canlı destek alabilirsiniz. Onaylı üyelik ile GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır, premium paylaşımlar ve premium avantajlardan yararlanabilirsiniz.
Forumda onaylı satıcı rütbesine sahip olur, dilediğiniz kategoride, satış ilanları açabilir, üyelerle belirlediğiniz şartlarda ticaret yapabilme yetkisine sahip olursunuz.
SINIRSIZ VERIFIED: $1500
VERIFIED Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
UNDERGROUND
UNDERGROUND yetenekli özel üyeler ile tüm yeraltı operasyonlarınızı güvenlik ve gizlilik altında sınırlama olmadan gerçekleştirebilirsiniz, yönetim ile 7/24 irtibatta kalarak,
operasyon ve girişimleriniz de canlı destek alabilirsiniz. UNDERGROUND üyelik ile GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır, Premium paylaşımlar ve premium avantajlardan yararlanırsınız.
SINIRSIZ UNDERGROUND PREMIUM: $2000
UNDERGROUND Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
LIMITLESS
LIMITLESS: Forum içi tek kısıtlamasız ve sınırsız özelliklere sahip PREMIUM üyelik hesabı dır, ayrıcalık ve avantajları kullanıcı haklarını ihlal etmemek için gizli tutulmuştur. yönetim ile 7/24 irtibatta kalarak,
operasyon ve girişimleriniz de canlı destek alabilirsiniz. Tüm PREMIUM ÜYELERİMİZ gibi LIMITLESS üyelik sahipleri ekstra GİZLİLİK KALKANI ve GÜVENLİK KALKANI paketlerine ayrıca ödeme yapmak zorunda kalmadan üst düzey koruma ve gizlilikten faydalanır,
SINIRSIZ LIMITLESS PREMIUM: $2500
LIMITLESS Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
HESABI KAPAT
HESABI KAPAT hizmeti alan üyelerimizin GİZLİLİK KALKANI ücretsiz devreye girer.
Hesabınız tekrar talebe kadar, süresiz kapatılarak ziyaretçi ve üye erişimine engellenir.
Üyeliğinize ait farkında olmadan bıraktığınız tüm bilgiler, çerez, lokasyon, ip, mac adresi, iletişim, irtibat adresi vb. kayıtlarınız yönetim tarafından dikkatle kontrol edilip hızlı ve detaylıca temizlenerek katı gizlilik kararı uygulanır.
Ayrıca hesabınızı tekrar açmak istediğiniz de güvenlik prosedürleri sonrası HESABI AÇ talebiniz ücretsiz gerçekleştirilir.
PASİF HESAP Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.
LIMITED EDITION
Limited Edition kişiye özel üyelik hesabıdır: VENOM
Venom Limited Edition projesinin, ilk kişiye özel hesabı olarak oluşturuldu, sahiplik için tekrar ödeme gerektirmez, tek ödeme ve süresiz sahiplik hakları elde eder.
Hesabında birden fazla premium paket bulunduran üyeler dilediği üyelik paketini, kullanıcı panelinden aktif ederek kullanabilir.
Venom Limited Edition Üyelik kullanım haklarına sahip olan kişi, bir başka üyeye haklarını devretmek isterse, yönetime transfer işlemi için başvuruda bulunması gerekir, Venom kullanım haklarını üyelik hesabınızla devretmeye gerek kalmadan sadece premium hakları yeni sahibine 3 gün içerisinde transfer edilerek tamamlanır.
Diğer tüm efsanevi karekterlerin limited üyelikleri zaman zaman kullanıma sunulacaktır.
Bu plan üyelik hesabınıza ek uygulanacaktır
LIMITED EDITION Ödeme Yapabilmek için Lütfen Önce
Giriş yap
yada
Üye ol.

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.