ICQ DARBETR.COM | Official Group
Founder ICQ: @Grower

Ücretsiz Üyelik

'DARBETR FORUM GENEL ' - Kategorisindeki Alt Forumlar
  Forumlar Konular Yorumlar Son Yorumlar
DT Duyurular 52 247 Taklit DarbeTurk Siteleri...
24-10-2021,08:47
Yazar: Grower Kurucu
Darbe Shop
Underground Ticaret, yeraltı alışveriş bölümü.
8 49 Airsoft AK-47 Arsenal
23-10-2021,21:12
Yazar: Grower Kurucu
Tanışma
Aramıza yeni katılanlar buyurun kürsüye.
21 109 Selamlar öncelikle
30-09-2021,10:14
Yazar: Fock_fokus
Eğitim Setleri
Çeşitli eğitim setleri paylaşım alanı, video, döküman vb.

Alt Forumlar:  
İngilizce Kursu 
Doping Hafıza
7 27 phishing
21-10-2021,01:29
Yazar: oibyeto
Hayatın İçinden
Günlük hayatta yaşadığınız olaylar, başınıza gelen enteresan bulduğunuz durumlar, bu gibi tecrübelerin aktarıldığı bölüm.
4 19 Slot Oynar mısın ? Aldığı...
13-09-2021,17:17
Yazar: Tiwet Kurucu
Proje Atölyesi
Sıra dışı fikirlerinizi, basma kalıp bilindik projelerden hariç projeleriniz için ön çalışmalar yapabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
1 6 Kazı Kazan ve Yeni Çıkan ...
23-06-2021,22:04
Yazar: Tiwet Kurucu
Underground Röportaj
Türk underground alemine iz bırakmış Carder/Cracker/Hacker değerli temsilcilerinin söyleşi tadında künyelerinin yayınlandığı bölüm.
9 89 İnterpol Beni Arıyor | sy...
Dün,13:05
Yazar: MaxGiese
Dövüş Kulübü
Kafes dövüşleri, köpek dövüşleri, horoz dövüşleri ve benzeri şeyler hakkında
2 8 Ölümle Sonuçlanan Köpek D...
27-06-2021,20:11
Yazar: Grower Kurucu

Bölüm Yöneticileri: Yönetici, Yönetici Başkan
Forumu Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi

DARBETR MİHENK TAŞLARI
DT 2005 yılında Hacking/Security üzerine kurulmuş, ve bu alanda çeşitli hackerlar bünyesinden çıkarmayı başarmış yine aynı dönemlerde, uluslararası ve Türk devleti karşıtı illegal oluşumlara yaptığı hacking saldırılarıyla adını tüm Türkiye'ye duyurmuştur. Bugün günümüzde çeşitli saldırı ve yıpratma girişimlerine rağmen halen varlığını sürdüren DT, Hacker Akademisi Apoleti'nin yanına yine Türkiye'yi profesyonel anlamda ilk ve tek Carder Akademisi ilede tanıştırmıştır. Halen bünyesinden yetiştirdiği ve yetiştirmeye devam ettiği Profesyonel Carder'lar, son yıllarda çeşitli operasyonlarla adından söz ettirmiş yine carding alemine damgasını vurmuştur. Türk carding alanında öncü olmaya, yenilikler yapmaya ve farklılık yaratmaya devam etmektedir. DT Uluslararası carding platformlarınca Türkçe Cardingin adresi olarak tasdik edilmiştir. UYARI: DT Platformlarına üyelikler kontrollü dür, her üye başvurusu yöneticiler tarafından kontrol edilip, uygun görülmesi durumunda onaylanır. DarbeTR.Com Devletine ve Milletine bağlı Milliyetçi-Devletçi çizgisinden hiç bir zaman sapmamış, hiç bir karşılık beklemeden yetenekli kadrosuyla Devletine ve Milletine hizmet etmeye devam etmiş ve halende devam etmektedir! UYARI: DarbeTR.Com üzerinden yayınlanan içeriklerin kontrolü talep üzerine gerçekleştirilip, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Aykırı içerik bildirim ve tespitinde gerekli yaptırım uygulanıp, yayından kaldırılarak, sorumlulara forum üzerinden gerekli uyarılar/yaptırımlar sağlanacaktır! Yasalara aykırı içerik tespiti halinde bizimle irtibata geçiniz ŞİKAYET:mail:growertr@gmail.com

OUR PARTNERS & FRIENDS

DARBETR